جهت پخش آثار خود با ما در ارتباط باشید omiidrza@

درباره ما

  • 10 شهریور 1399

درباره لرصدا

لرصدا در سال 1396 با هدف ترویج فرهنگ و آثار لری ایجاد شد و در طی چندین سال توانست رتبه و بازخوردی خوبی را از کاربران دریافت کند.لرصدا با انتشار آثار هنرمندان لر و بختیاری به صورت رایگان،جز معدود سایت هایی است که بدون هیچ چشم داشتی از هنرمندان و فرهنگ لرزبانان حمایت میکند.

تیم لرصدا از خبره ترین طراحان وب و اپلیکیشن بهره می گیرد و اهمیت خاصی به رابط کاربری سایت و اپلیکیشن خود میدهد.همانگونه که از طرح سایت و اپلیکیشن میتوانید ببینید یکی از برترین رسانه های لری از لحاظ اهمیت به جلوه های گرافیکی و بصری می باشد.

اپلیکیشن لرصدا

پس از حدود یک سال از فعالیت وبسایت ، اپلیکیشن اندروید لرصدا در گوگل پلی منتشر شد و توانست نصب و بازخورد خوبی از کاربران دریافت کند.

اپلیکیشن لرصدا بروزترین مرجع دانلود آهنگ ، ویدیو و آلبوم لری و بختیاری

شما با این برنامه قادر خواهید بود به صورت آنلاین به آهنگ ها گوش دهید و ویدیو ها را تماشا کنید.همچنین امکان دانلود تمامی آثار وجود دارد تا بصورت آفلاین نیز دردسترس باشد.برنامه بصورت آنلاین هست ینی با هر بار بازکردن ، مطالبش بروز میشود.

مدیر لرصدا

امیدرضا دهقان ، مدیریت سایت لرصدا

طراح گرافیک،طراح وب،توسعه دهنده اپلیکیشن های موبایل،کارگردان تیزر و موزیک ویدیو

سوابق و فعالیت ها:توسعه دهنده چندین اپلیکیشن در مارکت گوگل پلی و دریافت بیش از 100هزار نصب فعال،توسعه دهنده اپلیکیشن پرشین موزیک ، مدیر گروه توسعه نرم افزاری وین دیتا،مدیر سایت همیار گرافیک و…

راه های ارتباطی با امیدرضا دهقان:

اینستاگرام : omidrezadehghaan@

تلگرام : omiidrza@

نظرات این آهنگ بسته شده است

مرجع کد و آموزش

کد هر 24ساعت یک بار پاپ آپ نیو تب باز میکند

00:00
00:00
00:00
لیست پخش
دانلود